Sprzedaż, zakładanie i pielęgnacja trawy

Zadbamy, aby Twój trawnik był idealny przez cały rok

Piękny trawnik to obiekt pożądania wielu z nas. Nasycony naturalną zielenią, gęsty i zdrowy trawnik jest efektem:

Spełniamy wszystkie warunki i najbardziej wygórowane oczekiwania. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży trawy w rolkach oraz trawy nasiennej. Nasze usługi obejmują także zakładanie, regenerowanie i pielęgnowanie trawników sezonowo przez cały rok.

Trawa układana jest po uprzednim, odpowiednim przygotowaniu podłoża i zabezpieczeniu przed kretami i chwastami. To gwarantuje zadowolenie z efektu estetycznego i użytkowanie trawnika przez wiele lat.

Kompleksowa pielęgnacja trawnika obejmuje regularne koszenie, ale także napowietrzanie, piaskowanie, wapnowanie i wałowanie. Dla uzyskania pożądanych efektów konieczne jest także regularne nawadnianie i zasilanie trawnika nawozami. Zarówno nawadnianie, jak i suplementacja trawnika możliwa jest przy zastosowaniu automatycznych systemów, które precyzyjnie i równomiernie zasilają teren w wodę i składniki odżywcze.


W zależności od pory roku, przeznaczenia i lokalizacji trawnika, dozujemy właściwe proporcje dawek nawozu (3-6 w roku). Stosujemy mieszanki zawierające niezbędne składniki odżywcze i mikroelementy firm: Azofoska, Florovit, Bio-Ecar i Yara.

Zalety trawy w rolkach:

Dlaczego warto wybrać trawę w rolkach:

Trawa z nasion polecana jest Klientom cierpliwym, ponieważ wzrost i ukorzenienie trawnika trwa do kilku miesięcy. Trawę nasienną zaleca się do obsiewania równych terenów. Okres wysiewu trwa od kwietnia do września.

Nasza oferta obejmuje:

bezpłatne opracowanie i wycenę projektu trawnika

przygotowanie podłoża (zniszczenie starej roślinności, napowietrzenie, oczyszczenie z chwastów oraz kamieni)

użyźnienie terenu (dodanie substancji organicznych, gleby ogrodowej, piasku lub torfu)

wyrównanie lub profilowanie terenu

rozłożenie siatek zapobiegających narastaniu chwastów i przeciwko kretom

instalację systemów automatycznego nawadniania

dostawę, ułożenie lub wysiew trawy

rozłożenie nawozu do trawy

montaż i instalację robotów koszących

montaż oświetlenia ogrodowego LED 12V