Automatyczne systemy nawadniania

Wybierz nowoczesne systemy automatycznego nawadniania zieleni

Wykonujemy instalacje bezobsługowych systemów nawadniania zieleni w ogrodach, szkółkach drzew i krzewów, na plantacjach i w sadach, w winnicach, tunelach, do żywopłotów, w szklarniach i na polach uprawnych, obiektach sportowych, w parkach i na terenach miejskich.

Stosowany przez nas automatyczny system nawadniania jest wielofunkcyjny i bezawaryjny. Instalacja systemu zapewnia nawodnienie dostosowane do warunków atmosferycznych, kształtu i potrzeb terenu. Dzięki temu zapewnione jest efektywne odżywianie zieleni wodą, nawozami i środkami ochrony roślin.

Korzyści z zastosowania systemu

Stosujemy najnowsze technologie usprawniające automatyzację systemów nawadniania (Hydrawise) oraz zapewniające bezawaryjne działanie akcesoriów i elementów montażowych wiodących na świecie producentów (Hunter, Toro i RainBird).

Opracowując system nawadniania, w każdym przypadku, kierujemy się korzyściami z zastosowania rozwiązania. Projektujemy je zgodnie z fachową wiedzą i sztuką ogrodniczą, które zapewniają wysoką wydajność pracy systemu przy niskich kosztach.

Projektowanie systemu nawadniania, szacowanie kosztów i realizacja usługi – etapy

Zapewniamy

Nasze usługi obejmują

Bezpłatną wycenę usług

Doradztwo i opracowanie projektu

Przygotowanie terenu pod założenie trawnika lub wysiew trawy

Montaż lub modernizację istniejącego systemu nawadniania

Montaż lub modernizację istniejącego systemu nawadniania

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania na wykonanie systemu nawadniania (do 12000 zł)

Dofinansowanie

Mieszkańcy Krakowa mogą skorzystać z dofinansowania w wysokości 6000 – 50000 zł na cele służące ochronie zasobów wodnych, w tym automatyczne nawadnianie ogrodu.

Dotację można otrzymać na: